کـلـیـنـیـک تخصـصـی
پوسـت، پیوند مو و لیزر

جستجو
Close this search box.

کاشت مو احسان علیخانی در کدام کلینیک کاشت مو تهران بود؟ [+عکس]

امروزه کاشت موی طبیعی و نچرال برای افراد مشهور از جمله بازیگران، بازیکنان فوتبال و مجریان که بیشتر از هر کسی در معرض دید مخاطبانشان هستند، بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله به بررسی کاشت مو احسان علیخانی مجری سرشناس ایرانی می پردازیم.
کاشت مو احسان علیخانی

مو تاثیر بسزایی در زیبایی و ظاهر افراد به خصوص بازیگران و چهره های معروف دارد تا آنجا که امروزه علاوه بر جراحی های زیبایی، درمان ریزش مو و یا طاسی سر با متدهای پیشرفته کاشت مو بسیار مورد توجه قرار گرفته است چرا که افراد معروفی همچون ورزشکاران، بازیگران و حتی مجریان مطرحی همچون احسان علیخانی بیش از دیگران در معرض دید عموم قرار دارند.

احسان علیخانی، مجری و تهیه کننده ی مشهور ایرانی است که مانند بسیاری از چهره های مطرح، دچار ریزش مو و در نتیجه کم مویی در ناحیه ی سر بود، به همین دلیل چند سال پیش به کلینیک کاشت مو مراجعه کرد که نتیجه ی آن، قابل توجه بود. در این مقاله، روش کاشت مو احسان علیخانی و دکتر او را معرفی خواهیم کرد.

کاشت مو علیخانی

بيوگرافي احسان عليخاني

 

احسان علیخانی متولد ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران می باشد. وی فارغ‌التحصیل رشتهٔ مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است. ایشان علاوه بر تهیه کنندگی و مجری گری، کارگردان چند برنامه ی تلویزیونی نیز بوده اند. از جمله برنامه های به یاد ماندنی احسان علیخانی می توان به صبح آمد، ماه عسل، سه ستاره و جدیدا برنامه ی استعدادیابی عصر جدید اشاره کرد.

علیخانی نخستین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و پس از اجرای برنامه «جزر و مد» با برنامهٔ ماه عسل تبدیل به یک چهره ی مشهور شد.

احسان علیخانی قبل از عمل کاشت مو

 

این روزها بسیاری از افراد که از دیدن نتیجه ی فوق العاده ی کاشت موی احسان علیخانی به خصوص مقایسه ی آن با عکس احسان علیخانی قبل از کاشت مو به وجد آمده اند به دنبال پیدا کردن جواب یک سوال هستند و آن هم این است که به راستی…

دکتر کاشت مو احسان علیخانی چه کسی است؟

کافی ست در باکس گوگل کاشت مو احسان علیخانی را جست و جو کنید؛ در کمال ناباوری بسیاری از کلینیک های کاشت مو، بدون اجازه و تنها به دلیل معروفیت احسان علیخانی، با انتشار عکس های قبل و بعد از این مجری و تهیه کننده ی توانمند، سعی در جذب بازدید کننده و نشان دادن متدی از کاشت مو هستند که در واقع متعلق به آنها نیست و تنها جنبه ی تبلیغاتی دارد!

کاشت موی نچرال، حق طبیعی شماست حتی اگر مجری نباشید!

قطعا هیچ چیز جای موهای پرپشت را نمی گیرد اما کاشت موی طبیعی حاصل توانمندی و تجربه ی دستانی است که تنها به تکنیک های رایج کاشت مو بسنده نمی کند و برای حفظ زیبایی و تراکم موهای مراجعه کنندگان خود از جمله افراد مشهوری همچون آقای احسان علیخانی، روشی نوین و انحصاری را بر می گزیند که راز انجام آن تنها در دستان یک نفر است؛ دکتر نیلفروش زاده!

 

احسان علیخانی قبل از عمل کاشت مو

روش كاشت مو احسان عليخاني در کلینیک پوست و مو دکتر نیلفروش زاده برای افراد سرشناس دیگری همچون: ایرج قادری، کریم باقری، فیروز کریمی و … نیز انجام شده است که در ادامه تصاویر قبل و بعد از کاشت مو این افراد را برایتان آورده ایم.

عکس قبل و بعد کاشت مو افراد مشهور دکتر نیلفروش زاده

 

در زیر تصاویری از همراهان ما در کلینیک را جهت بررسی تاثیر کاشت مو بر جوانسازی را قرار داده ایم:

احسان علیخانی قبل و بعد از کاشت مو
احسان علیخانی قبل و بعد از کاشت مو در کلینیک دکتر نیلفروش زاده
ایرج قادری قبل و بعد از کاشت مو
ایرج قادری قبل و بعد از کاشت مو در کلینیک دکتر نیلفروش زاده
مزدک میرزایی قبل و بعد از کاشت مو
مزدک میرزایی قبل و بعد از کاشت مو در کلینیک دکتر نیلفروش زاده
کریم باقری قبل و بعد از کاشت مو
کریم باقری قبل و بعد از کاشت مو در کلینیک دکتر نیلفروش زاده
فیروز کریمی قبل و بعد از کاشت مو
فیروز کریمی قبل و بعد از کاشت مو در کلینیک دکتر نیلفروش زاده
مجید نامجو مطلق قبل و بعد از کاشت مو
مجید نامجو مطلق قبل و بعد از کاشت مو در کلینیک دکتر نیلفروش زاده
حسین ذکایی قبل و بعد
حسین ذکایی قبل و بعد از کاشت مو در کلینیک دکتر نیلفروش زاده
مسعود هادی قبل و بعد
مسعود هادی قبل و بعد از کاشت مو در کلینیک دکتر نیلفروش زاده
علیرضا مقصود قبل و بعد از کاشت مو
علیرضا مقصود قبل و بعد از کاشت مو در کلینیک دکتر نیلفروش زاده

 

روش کاشت مو احسان علیخانی چه بوده است؟

 

در کلینیک تخصصی دکتر نیلفروش زاده روشی به نام نیلفروش متد وجود دارد که در واقع اجرای روش fit با تراکم fut می باشد. این روش سبب می شود تا کاشت مو، کاملا طبیعی تر و با تراکم بیشتر انجام شود.

 

برای آشنایی با جزییات این روش روی کاشت مو کلیک کنید.