کـلـیـنـیـک تخصـصـی
پوسـت، پیوند مو و لیزر

جستجو
Close this search box.

متد ترکیبی اندولیفت و نخ کلاژن در هارمونی و ریمادلینگ، لیفت و جوانسازی صورت

هارمونی صورت در واقع درمان برجسته سازی برخی از اجزای صورت –لیفت برخی نواحی که در صورت سبب افتادگی شده اند و در نهایت زیباسازی صورت برای بهبود تناسب صورت، تقارن و ایجاد ظاهری جوان‌تر است. ترکیبی از متد های مختلف زیبایی از جمله (بوتاکس – تزریق فیلر – تزریق چربی / نانو چربی – لیفت نخ و اندولیفت ) به شکل هم افزایی می باشد که می تواند نقص های صورت را برطرف وبه طور کلی ظاهر شخص را متعادل – زیبا وهماهنگ نماید از اثرات متد ترکیبی اندولیفت و نخ این است که می تواند سبب ریمادلینگ و کانتورینگ چهره فرد و همچنین سبب جوانسازی چهره بین 5 تا 10 سال شود .
اندولیفت و نخ کلاژن

ممکن است فردی  جهت هارمونی و ریمادلینگ صورت به تمامی پروسیجرهای زیبایی که در بالا ذکر گردیده نیاز داشته باشد اما شخصی دیگر تنها با یکی از این متد ها به نتیجه دلخواه و چهره متعادل و نرمال خود دست یابد  . نکته ای که در این میان مهم است این است  که سن افراد – جنس پوست و همچنین میزان افتادگی پوست در این متد ترکیبی می تواند بسیار موثر باشد و اثر بخش بودن این متد به دلیل نکات ذکر شده از فرد به فرد می تواند متفاوت باشد .

هارمونی صورت در واقع تغییر چهره فرد  از شکلی به شکل دیگر نمی باشد بلکه در آوردن زیبایی از عمق چهره ی کنونی فرد , رفع نواقص آن و بهبود در زیبایی هر چه بیشتر صورت فرد می باشد.

جوانسازی پیشانی با اندولیفت

متدهای زیبایی که در هارمونی و ریمادلینگ  ، لیفت صورت و جوانسازی صورت صورت استفاده می شوند شامل :

روش درمانی اندولیفت به همراه  نخ لیفت

اندولیفت :

اندولیفت که بر پایه ی لیزر دایود با طول موج ۱۴۷۰ نانومتر می باشد امروزه یکی از روش های  موثر  در درمان و بهبودی افتادگی صورت  در تمام دنیا و  ایران  مورد استقبال قرار گرفته است  . در این روش درمانی فیبر بسیار نازکی در عمق مناسب  زیر پوست وارد می گردد و جریانی از لیزر دایود در عمق پوست القا شده و سبب می گردد سلول های چربی در آن ناحیه که سبب افتادگی بافت پوست شده اند هدف قرار گرفته و از بین بروند و همچنین سبب کلاژن سازی در ناحیه ی مورد نظر می گردد . این روش درمانی مناسب افرادی می باشد که بافت چربی در بافت پوست سبب  افتادگی   در آن نواحی شده است . همچنین افرادی که قبلا تزریق چربی انجام داده اند و از حجم ایجاد شده در صورت عدم رضایت دارند و می خواهند حجم صورت را کاهش دهند و  در واقع این متد درمانی سبب لیفت پوست و تحریک کلاژن سازی با هدف حذف سلول های چربی در آن ناحیه می باشد .  در برخی موارد برای دست یابی به نتایج دلخواه برای افراد این متد درمانی به همراه سایر متدهای درمانی دیگر از جمله لیفت با نخ و  تزریق چربی با توجه به میزان افتادگی بافت پوستی  ، نوع پوست و صلاحدید پزشک متخصص پوست انجام میگردد . این متد های ترکیبی می توانند به طور همزمان یا با فاصله زمانی مناسب از یکدیگر جهت دستیابی به نتایج مطلوب انجام گردد.

استاد نیلفروشزاده به عنوان مبدع و اولین پزشک متخصص پوست  در روش اندولیفت  در دنیا توانسته  اند از این روش  در  درمان اسکار ناشی از آکنه  ، کاهش و حذف چربی های غبغب ، کاهش و حذف چین و چروک های عمیق پیشانی ، کاهش و حذف پف زیر چشم ، لیفت پلک فوقانی و انتهای ابرو و کاهش چربی و سلولیت در بازو و پایین شکم استفاده نمودند و به عنوان مبدع استفاده از اندولیفت در درمانهای ذکر شده در بالا  توانسته اند   نتایج اثر بخش این متدهای درمانی را در ژورنال های معتبر بین المللی انگلیسی و آمریکایی به چاپ برسانند   که این مقالات در سایت های معتبر علمی نمایه شده است و بسیاری از متخصصین پوست – پزشکان و محققین در سراسر دنیا به این مقالات رفرانس داده اند .

جوانسازی با نخ لیفت

کلینیک فوق تخصصی جردن  با داشتن بیشترین  تعداد مراجعه کننده ، تجربه کافی و ارایه مقالات علمی در این زمینه اولین سانتر  تخصصی اندولیفت  در ایران  می باشد و در سایت شرکت eufoton  سازنده دستگاه اندولیفت از پروفسور نیلفروشزاده به عنوان مبدع استفاده از اندولیفت درنواحی ذکر شده در بالا تقدیر و قدردانی گردیده است .

لیفت نخ با استفاده از نخ های کلاژن ساز :

روش لیفت با نخ یک متد کم تهاجم برای جراحی لیفت صورت است. در این متد  پزشک متخصص   ,  پوست  ناحیه ی مداخله را با قرار دادن نخ های کلاژن سنتتیک که قابل جذب توسط سیستم طبیعی بدن  می باشد  لیفت می نماید . این نخ ها  تحریک کننده کلاژن  در نواحی مورد نظر می باشند  و پزشک پس از بارگذاری نخ در ناحیه ی مورد نظر با سفت کردن نخ، و کشیدن به سمت بالا تا حدی که مورد نیاز می باشد سبب  لیفت در ناحیه ی مداخله میگردد  . نخ ها برند های مختلف و همچنین انواع مختلف دارند که بسته به این که در کدام ناحیه ی صورت استفاده شوند به مراجعه کنندگان توصیه می گردد  . نواحی از صورت که می توان از نخ لیفت  جهت رفع افتادگی و کشیدگی در پوست استفاده  کرد   شامل  :

  • لیفت ابرو و شقیقه
  • لیفت پیشانی
  • لیفت در ناحیه ی خط فکی
  • لیفت در ناحیه ی زیر گونه و لپ ها
  • لیفت در ناحیه ی پلک فوقانی و گردن می باشد .

هارمونی- ریمادلینگ و کانتورینگ  صورت با متدهای درمانی ذکر شده در بالا با توجه به نیاز هر فرد ممکن است دو – سه و یا  با انجام تمامی متد های ذکر شده در بالا صورت پذیرد تا نتیجه مطلوب برای شخص حاصل گردد .  فرد کاندیدا قبل از انجام کلیه پروسیجرها  توسط پزشک متخصص پوست مشاوره می شود و پزشک متخصص پوست با در نظر گیری   سن – نوع پوست – سابقه پزشکی فرد مراجعه کننده و ارزیابی سایر پارامترها بهترین راهکار درمانی را در این زمینه به فرد توصیه می نماید . کلیه ی این متدها  با صلاحدید پزشک متخصص پوست  می تواند در یک روز برای بیمار انجام شود .