کـلـیـنـیـک تخصـصـی
پوسـت، پیوند مو و لیزر

جستجو
Close this search box.

ماندگاری لیزر اندولیفت چقدر است ؟

ماندگاری اندولیفت

اندولیفت طول موج 1470 دایود لیزر را با استفاده از فیبر به سطح زیر پوست و در عمق مناسبی القا می نماید . این امواج لیزر با برخورد به آب میان بافتی و سلولهای چربی سبب لیز شدن و از بین  رفتن سلول های  چربی انباشته شده در آن ناحیه می شود که این امر سبب لیفت پوست از طریق حذف سلول های چربی  در آن ناحیه و  همچنین سبب تحریک تولید کلاژن می گردد .حذف سلولهای چربی از طرق از بین رفتن دیواره سلول ها و دفع از طریق سیستم طبیعی بدن می باشد که به طور کلی در برخی موارد فرد مراجعه کننده در همان جلسه متوجه تغییر در بافت مورد نظر می گردد و یا در بیشتر موارد پس از طی کردن مدت زمانی این تغییر در آن بافت به مرور ظاهر می گردد.

لیزر اندولیفت چقدر ماندگار است؟

ماندگاری اندولیفت در برخی از نواحی به صورت ماندگار می باشد  اما در برخی از نواحی با  توجه به نوع پوست ، میزان تراکم بافت چربی و افتادگی پوست می تواند  دو تا سه بار تکرار گردد تا اثر بخشی این متد درمانی در آن ناحیه تکمیل گردد و ماندگاری اثر آن طولانی مدت باشد .

01:48
truncate dir-rtl

پروفسور نیلفروش زاده نفر نخست اندولیفت در دنیا

در برخی موارد پزشک متخصص پوست با توجه به نوع پوست ، میزان افتادگی پوست آن ناحیه  و ارزیابی سایر پارامتر های پوستی در فرد مراجعه کننده همزمان و یا با فواصل زمانی کوتاه درمان های لیزری و یا تزریقی مانند تزریق نانو فت ویا  لیفت نخ را برای افزایش اثر بخشی توصیه می نماید .