کـلـیـنـیـک تخصـصـی
پوسـت، پیوند مو و لیزر

جستجو
Close this search box.

راز زیبایی هنرپیشه های هالیوودی

یک استاندارد جهانی برای زیبایی صورت صرف نظر از نژاد، سن، جنس و سایر متغیرها وجود دارد.  چهره های زیبا تناسب صورت ایده آلی دارند. این نسبت ایده آل ارتباط مستقیمی با نسبت الهی دارد و آن نسبت 1 به 1.618 است. که نسبت طلایی صورت نام دارد.  همه موجودات زنده، از جمله انسان، از نظر ژنتیکی کدگذاری شده اند تا به این نسبت رشد کنند، زیرا مزایای زیبایی و فیزیولوژیکی بسیار بالایی دارند.  اکثریت قریب به اتفاق ما به دلیل عوامل محیطی کاملاً متناسب نیستیم.  ایجاد یک استاندارد جهانی برای زیبایی صورت، تشخیص و درمان ناهماهنگی ها و ناهنجاری های صورت را به میزان قابل توجهی ساده می کند.  مهمتر از آن، درمان با این استاندارد، زیبایی‌شناسی صورت، سلامت روانی و فیزیولوژیکی، باروری و کیفیت زندگی را به حداکثر می‌رساند.
زیبایی هنرپیشه های هالیوودی

تعریف زیبایی ویژگی یک شخص، حیوان، مکان، شی یا ایده است که تجربه ادراکی از لذت، معنا یا رضایت را فراهم می کند.  زیبایی بیشتر روی افراد تاثیرات منفی و مثبت دارد.  زیبایی را درون و بیرون ما توصیف می کند.

زیبایی شناختی چیست؟

زیبایی شناسی، مطالعه فلسفی زیبایی و سلیقه است.  ارتباط نزدیکی با فلسفه هنر دارد که به ماهیت هنر و مفاهیمی مربوط می شود که آثار هنری فردی بر اساس آن تفسیر و ارزیابی می شوند.

معیار زیبایی چیست؟

استاندارد زیبایی اساساً استاندارد متغیری از معنای جذاب بودن است که مشروط به آرمان های زیبایی است که در فرهنگ معین وجود دارد.

بازیگر زیبا هالیوود

چه ویژگی هایی زیبایی را تعریف می کنند؟

 معیار شماره یک زیبایی از نظر دانشمندان و محققان به تقارن می رسد.  یک چهره زیبا تقارن کامل را نشان می دهد.  یک طرف دیگر را آینه می کند. که در مورد بدن و صورت متناسب صادق است.

چرا استانداردهای زیبایی بسیار مهم هستند؟

استانداردهای زیبایی همیشه در طول تاریخ بشر بسیار رایج بوده است و امروزه به شدت بر تعاملات روزمره، رسانه ها و دنیای تجاری تأثیر می گذارد.  آنها تعیین می کنند که چه چیزی “زیبا” است، از شکل بدن، نسبت صورت و قد و وزن.

چه ویژگی هایی جذاب تلقی می شوند؟

استانداردهای زیبایی اغلب بر اساس مدل مو، رنگ پوست و اندازه بدن تعریف می شوند.  اقداماتی که برای رعایت این استانداردها انجام می شود، اغلب ماهیتی پرخطر دارند.  برای چندین دهه، چیزی که به عنوان زیبایی دیده می شود، حول محور وزن و اندازه است. به نظر می رسد بسیاری از افراد از فرهنگ های مختلف ویژگی های زیر را جذاب ارزیابی می کنند:

 • نسبت طلایی صورت – صورت مثلثی (در قسمت پایین صورت لاغرتر از قسمت بالایی صورت)
 • چشم های بزرگتر
 • ابروهای متناسب و مرتبی که بهم نمیرسند و قاب چشمان هستند.
 • صورت استخوانی و باریک.
 • تناسب اندام و قد و البته سلامت پوست و مو نیز نقش بسزایی در جذابیت افراد دارد.
بازیگران زیبای هالیوود

سوپراستارهای هالیوودی چه وجه اشتراکی دارند؟

سوپراستار کسی است که از جذابیت های مردمی بالایی برخوردار است و در زمینه کاری خود به طور گسترده شناخته شده، برجسته یا موفق است.  افراد مشهوری که به آنها “سوپراستار” گفته می شود ممکن است شامل افرادی باشد که به عنوان بازیگر، نوازنده، ورزشکار و سایر حرفه های رسانه ای فعالیت می کنند.

پوست و مو

بدون شک از اولین و مهمترین شاخصه های زیبایی داشتن پوست و مو سالم جوان و زیباست.

Kristen Stewart

بازیگران هالیوودی جهت حفظ سلامت و ظاهر پوست خود را حفظ به طور منظم به متخصص پوست خود مراجعه می‌کنند تا ببینند چه درمان‌ها، روش‌ها و محصولاتی برای آنها بهتر عمل می‌کند.  آنها از بوتاکس، پرکننده ها یا فیلرها، ضد آفتاب، لایه بردارهای شیمیایی و IPL/photofacial استفاده می کنند. 

این به این معنی نیست که آنها به چیز منحصر به فردی دسترسی دارند – بلکه آنها در واقع درمان را به موقع، درست و در صورت نیاز دریافت می کنند. همچنین گاهی اقدام به انجام جراحی های پلاستیک از صورت، موها و بدن میکنند تا فاصله خود را با استاندارهای زیبایی مورد قبول جامعه نزدیکتر کنند تا محبوبیت بیشتری بدست بیاورند.

افراد مشهور پوست شفافی دارند.  لایه برداری دلیل پشت آن است.  هر از گاهی باید پوست مرده را پاک کنید.  به کاهش جوش ها، از بین بردن برنزه شدن پوست و حتی باز شدن منافذ کمک می کند.

همچنین بازیگران مرد که پوستی عالی دارند روتین پوستی مخصوص به خود را دارند مثلا برای پوست صورت از پاک کننده های مناسب  استفاده می کند که با آب سرد می شویند. همچنین از تونر پاک کننده و مرطوب کننده استفاده می کنند.  روتین CTM برای همه بدون در نظر گرفتن سن یا جنسیت ضروری است زیرا به تمیز کردن پوست کمک می کند و همچنین آن را سالم و درخشان می کند.

چگونه افراد مشهور چین و چروک ندارند؟

سلبریتی‌ها اصلاح کامل را از طریق پرکننده‌ها و بوتاکس‌های مکرر و انواع روش های جوانسازی پوست انجام می‌دهند – اصلاح کامل را قبل از اینکه فرصت نمایان شدن پیدا کند، بازیابی می‌کنند.  این روش دارای مزایای ضد پیری قابل توجهی است، زیرا پوست ما زمانی که در موقعیت جوان خود حفظ شود، سالم ترین حالت خود را دارد.

آیا پوست درخشان ژنتیکی است؟

آدام فریدمن، درماتولوژیست در دانشکده پزشکی و علوم بهداشت جورج واشنگتن، می گوید: ژنتیک نقش مهمی دارد، اما به تنهایی نقش در تعیین اینکه آیا پوست خوبی دارید یا خیر دارد. بلکه علاوه بر ژنتیک عوامل محیطی و مراقبتی و تغذیه نقش مهمی در حفظ پوست سالم و شاداب بازی می کنند.

Natalie Portman

همچنین که پوست جوان وزیبا در کشورهای ژاپن، چین و سایر کشورهای واقع در آسیا که رژیم غذایی غنی از ویتامین ها (به ویژه A و C که به خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کنند) و مواد معدنی از جمله آنتی اکسیدان های میوه ها و چای سبز دارند، بیشتر از سایر کشورها دیده میشود.  رژیم غذایی آسیایی دارای چربی اشباع و کل بسیار کم است.

سلبریتی ها چگونه موهای زیبایی دارند؟

 «در حالی که بیشتر ستاره‌ها بیشتر روزها نیاز به آرایش مو و آرایش صورت دارند، روزهای تعطیل خود را با روتین های مراقبتی موها مثل ماسک ها و نرم‌کننده‌های عمیق برای مقابله با آسیب‌های ناشی از گرمای مداوم و آسیب‌های شیمیایی طراحی شده‌اند.

همچنین بهره گیری از درمانهای مداخله ای و تقویتی دارویی و تزریقی در صورت تشخیص درماتولوژیست آنها یکی از رازهای آنهاست.

سبک زندگی در حفظ سلامت و زیبایی پوست ومو و تناسب اندام

علاوه بر این روتین های پوستی و استفاده از پروسیجرهای زیبایی رژیم غذایی و تغذیه مناسب و همچنین سبک زندگی سالم  همراه با خواب کافی و منظم و به دور از مصرف دخانیات و الکل و استرس انجام ورزشهای هوازی و مدیتیشن و یوگا و … نقش قابل ملاحظه ای در حفظ این زیبایی ایفا می کنند. داشتن روتین های مناسب تغذیه ای و ورزشی نه تنها به حفظ سلامت بدن از جمله زیبایی پوست و مو کمک میکند بلکه باعث کاهش استرس که اثر مستقیم روی سلامت بدن بخصوص پوست و مو دارد باعث حفظ تناسب اندام میشود که علاوه بر زیبایی صورت بسیار مورد توجه به عنوان یکی از شاخصه های اصلی لامت و زیبایی در فرد است.

با گنجاندن مواد غذایی زیر در رژیم غذایی خود به پوست خود کمک کنید:

 ماهی چرب.  ماهی های چرب مانند سالمون و خال مخالی منابع عالی اسیدهای چرب امگا 3 هستند که به پوست شما کمک می کنند تا نرم و درخشان به نظر برسد.

 • آووکادوها
 •  گردو
 •  دانه های آفتابگردان
 •  هویج
 •  سویا
 • شکلات تلخ
 • چای سبز
خوراکی های مناسب پوست

در اینجا 10 مورد از بهترین مواد غذایی ضد پیری برای تغذیه بدن برای درخشش از درون آورده شده است

 •  شاهی، مزایای سلامتی شاهی ناامید کننده نیست!
 •  فلفل دلمه ای قرمز، فلفل دلمه‌ای قرمز سرشار از آنتی‌اکسیدان‌هایی است که در مورد ضد پیری حکمفرما هستند.
 •  پاپایا
 •  بلوبری
 •  کلم بروکلی
 •  اسفناج
 •  آجیل
 •  آووکادو

طرح لبخند هالیوودی

چگونه اکثریت قریب به اتفاق افراد مشهورهالیوودی ، از مت دیمون گرفته تا اما واتسون، به چنین دندان های عالی دست می یابند؟  یک کلمه: دندانپزشکی زیبایی (به ویژه روکش ها از کامپوزیتهای ونیر تا سرامیکی) تنها راه مطمئن برای به دست آوردن لبخندی در سطح هالیوود است. که با طراحی طرح لبخندی استاندارد و دندان های مرتب و زیبا و براق یکی از ویژگی های مهم در جذابیت  را بدست می آورند.

اما واتسون

در تمام موارد ذکر شده نکته جالب توجه این است که این افراد قسمت اعظم درآمد خود را هزینه حفظ زیبایی و سلامت خود میکنند تا بهترین درمان ها و خدمات را دریافت کنند ولی هیچگاه به صورت افراطی و خارج از استانداردهای زیبایی شناختی از تعادل و تناسب خارج نمیشوند  به اصطلاح به دنبال زیبایی در حالت طبیعی خود هستند موردی که در برخی کشورهای در حال توسعه کمتر دیده شده و افراد عادی به دنبال تغییرهای بزرگ نمایی شده که از حالت تناسب و استاندارد خارج شده هستند که البته بیشتر این موارد در همه جای دنیا در ارتباط با اختلالات روانی افراد به صورت افرادی دیده میشود.