کـلـیـنـیـک تخصـصـی
پوسـت، پیوند مو و لیزر

جستجو
Close this search box.

تزریق ژل لب مدل عروسکی

این روزها تزریق ژل لب بیش تر از گذشته مورد توجه قرار گرفته و هر روزه به طرفداران آن افزوده می شود، در واقع می توان گفت یکی از پرکاربرد ترین روش های زیبایی برای خانم ها است. بیشترین مورد تزریق ژل در خانم ها، مربوط به حجم دادن به لب و رفع ناتقارن بودن لب است.

تزریق ژل به لب، مدل های بسیار متفاوتی دارد و با توجه به انتخاب و نیاز شخص انجام می گردد که یکی از این روش ها تزریق ژل لب مدل عروسکی است. در ادامه شما را بیشتر با تزریق ژل لب مدل عروسکی آشنا می کنیم.

تزریق ژل لب مدل عروسکی

تزریق ژل لب مدل عروسکی برای چه فرم صورتی مناسب است؟

تزریق ژل لب مدل عروسکی بیشتر برای افرادی مناسب است که از فرم لب خود رضایت ندارند و دوست دارند آن را خوش فرم تر کنند و یا به آن کمی حجم دهند. این موضوع برای بسیاری از افراد مخصوصا خانم ها، تبدیل به یک دغدغه شده است اما خوشبختانه این روز ها راه های فراوانی برای تغییر فرم لب و حجم دادن به آن وجود دارد که یکی از این راه ها، تزریق ژل لب است.

در این مدل از تزریق ژل لب، لب ها مانند عروسک های باربی فرم داده می شوند اما باید توجه داشت که این فرم لب برای هر حالت صورتی مناسب نیست، پس پیش از اقدام به انجام تزریق ژل لب مدل عروسکی، حتما با پزشک خود مشورت کنید و با توجه به تجربه و پیشنهاد پزشک، تزریق ژل لب انجام دهید زیرا هر صورتی، مناسب برای فرم لب عروسکی نیست و ممکن است پس از تزریق آن چنان که باید، از کار راضی نباشید و با خود افسوس بخورید که چرا مدل دیگری را انتخاب نکردم.

بیشترین میزان درخواست ها برای تزریق ژل لب مدل عروسکی، توسط جوان تر ها است که معمولا صورتی ظریف تر دارند. در این روش ژل را بیشتر به بخش V شکل لب، تزریق می کنند و این قسمت از لب بسیار حجیم تر از سایر قسمت های لب خواهد بود.

تزریق ژل لب مدل عروسکی با سایر مدل ها چه تفاوتی دارد؟

روش تزریق ژل لب مدل عروسکی، مانند سایر روش های تزریق فیلر است با این حال می توان گفت بزرگ ترین تفاوت آن با دیگر مدل ها همچون مدل لب روسی، چاک دار، قلوه ای و … فقط در مقدار ژل تعیین شده برای تزریق، و روش حجم دادن به لب خواهد بود.

تزریق ژل لب روسی چگونه است؟

مراقبت های قبل از تزریق ژل لب

روش تزریق ژل لب مدل عروسکی

روش تزریق ژل لب، بدون جراحی صورت می گیرد و یک روش سر پایی است که فقط نیاز به بی حسی موضعی دارد. پیش از انجام تزریق حتما می بایست یک جلسه با پزشک مربوطه مشاوره نمایید تا میزان ژل تزریقی و تاریخ انجام آن را مشخص کند. گاهی نیز یک آزمایش کلی تجویز می شود تا پزشک از وضع جسمانی شما مطلع گردد؛ زیرا ممکن است بدن شما به ژل و یا آمپول بی حسی، آلرژی داشته باشد. در جلسه مشاوره تزریق ژل لب حتما به توصیه های پزشک توجه کنید تا پس از تزریق ژل، با مشکلاتی چون کبودی و التهاب روبرو نشوید.

چه نوع ژلی برای تزریق ژل لب مدل عروسکی مناسب تر است؟

چنانچه بهترین نوع ژل، برای تزریق به لب انتخاب گردد، لب ها را طبیعی تر نشان می دهد و هیچ عوارضی نیز به دنبال نخواهد داشت، انتخاب پزشک متخصص نیز می تواند بزرگ ترین کمک به شما در داشتن لب مدل عروسکی باشد، پزشک متخصص با تجربه می تواند تزریق ژل را به گونه ای ظریف و با دقت انجام دهد که هیچ نوع نارضایتی پس از تزریق نداشته باشید.

بهترین ژل برای حجم دادن و فرم دهی به لب، ژل حاوی هیالورونیک اسید است، با تزریق این ژل می توانید حجم لبی طبیعی با ماندگاری بالا داشته باشید.

تزریق ژل لب مدل عروسکی

از جمله مزایا این نوع فیلر هیالورونیک اسید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟

به طور معمول، تزریق ژل لب 180 الی 270 روز ماندگاری دارد، اما این مدت بستگی به شرایط و دلایل گوناگونی هم چون سن شخص، میزان چربی سوزی بدن شخص، مقدار فعالیت ها و روش زندگی فرد دارد و در صورتی که میزان چربی سوزی بدن فرد کم تر باشد یا نرمال باشد این مقدار به 12 ماه نیز افزایش می یابد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب مدل عروسکی

همان طور که گفته شد، تزریق ژل لب نیازمند رعایت کردن نکاتی پیش، و پس از تزریق ژل به لب است، درست است که یک روش سر پایی است و نیاز به بستری شدن ندارد اما می بایست برای بهبود سریع تر و گرفتن نتیجه مطلوب تر حتما این نکات را به درستی رعایت نمایید، این نکات شامل موارد زیر می شود:

1 . دوری از انجام هر گونه فعالیت سنگین و ورزشی به مدت 2 الی 3 روز

2 . به مدت 7 روز از مصرف هر گونه دخانیاتی خودداری نمایید.

3 . به مدت 2 روز از رفتن به محیط های گرم مانند سونا خودداری نمایید.

4 . به مدت 2 روز از گرفتن دوش آب گرم خودداری نمایید.

5 . برای کاهش التهاب و کبودی تا 24 ساعت بعد از تزریق، از کمپرس آب سرد استفاده کنید.

6 . تا می توانید آب بنوشید.

7 . در صورت داشتن درد با مشورت پزشک خود دارو های مسکن مصرف نمایید.

8 . به مدت 2 روز از مصرف نمک خود داری نمایید.

تزریق ژل لب طبیعی و نچرال به چه صورت است؟

آیا تزریق ژل لب مدل عروسکی عوارض دارد؟

چنانچه این کار به صورت بهداشتی و توسط پزشک متخصص صورت نگیرد، ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد و یا اگر برای تزریق از ژل مناسب و با کیفیت استفاده نشود نیز امکان بروز برخی مشکلات وجود دارند که در زیر به برخی از این گزینه ها، اشاره می کنیم. تمامی این موارد اشاره به اهمیت بالای مراجعه به پزشک متخصص و با تجربه و همچنین استفاده از فیلر های مناسب جهت تزرق دارد. از جمله عوارض تزریق ژل لب می توان موارد زیر را نام برد:

  • خون ریزی همراه با درد
  • کبودی و التهاب زیاد
  • نامتقارن بودن لب ها
  • وجود بی نظمی در برجستگی لب
  • ماندگاری کم

کلینیک زیبایی دکتر نیلفروش زاده