کـلـیـنـیـک تخصـصـی
پوسـت، پیوند مو و لیزر

جستجو
Close this search box.

بهترین دکتر اندولیفت و بهترین کلینیک اندولیفت

پروفسور نیلفروشزاده اولین پزشک متخصص پوستی هستند که از روش  اندولیفت  در درمان اسکار ناشی از آکنه – کاهش و حذف چربی های غبغب – کاهش و حذف چین و چروک های عمیق پیشانی – کاهش و حذف پف زیر چشم – لیفت پلک فوقانی و انتهای ابرو و کاهش چربی و سلولیت در بازو و پایین شکم استفاده نمودند و به عنوان مبدع استفاده از اندولیفت در درمانهای ذکر شده در بالا  توانسته اند   نتایج اثر بخش این متدهای درمانی را در ژورنال های معتبر بین المللی انگلیسی و آمریکایی به چاپ برسانند   که این مقالات در سایت های معتبر علمی نمایه شده است و بسیاری از متخصصین پوست – پزشکان و محققین در سراسر دنیا به این مقالات رفرانس داده اند .
بهترین کلینیک اندولیفت

بهترین دکتر اندولیفت

کلینیک فوق تخصصی جردن با داشتن بیشترین  تعداد مراجعه کننده، تجربه کافی و ارایه مقالات علمی در این زمینه

اولین سانتر تخصصی اندولیفت در ایران می باشد و در سایت شرکت eufoton سازنده دستگاه اندولیفت از پروفسور نیلفروش زاده به عنوان مبدع استفاده از اندولیفت در نواحی ذکر شده در بالا تقدیر و قدردانی گردیده است.

اندولیفت چیست و چه کاربردهایی دارد؟

اندولیفت متد نوین درمانی برپایه لیزر دایود با طول موج ۱۴۷۰ نانومتر می باشد که برخلاف سایر درمانهای لیزری که از سطح پوست انجام میشود در این متد فیبر بسیار نازک وارد لایه ای از  عمق پوست  می شود و جریان دایود لیزر را به زیر پوست القا می نماید . جهت وارد کردن فیبر در پوست از بیحسی موضعی در ناحیه ی مداخله مورد نظر استفاده می گردد .  این متد بدون انجام عمل جراحی بوده و نیمه تهاجمی می باشد  . متد نوین اندولیفت با هدف قرار دادن  مایع میان بافتی – سلول های چربی تجمع یافته در ناحیه مورد نظر و  از بین بردن  سلولهای چربی درنواحی که تجمع آنها سبب افتادگی  پوست در آن بافت شده است ودفع این  سلولها  از طریق مکانیسم طبیعی بدن می گردد . علاوه بر حذف سلول های چربی این متد درمانی با تحریک تولید کلاژن و الاستین سبب افزایش استحکام بافت پوست در ناحیه ی مداخله نیز می گردد . نتایج این متد حدود ۲ هفته تا ۶ ماه پس از انجام مداخله در افراد مشاهده می شود که این مدت زمان از فرد به فرد متفاوت می باشد  (با توجه به نواحی مورد استفاده – سن فرد و نوع بافت پوست ).  تعداد دفعات انجام این روش با توجه به نوع پوست و میزان بافت چربی  ۱ تا ۳ بار با فواصل زمانی  معین  با صلاحدید پزشک متخصص پوست قابل انجام می باشد .

اندولیفت جوانسازی از بین بردن چربی های صورت و غبغب رفع افتادگی
اندولیفت جوانسازی از بین بردن چربی های صورت و غبغب رفع افتادگی

نواحی تحت درمان با اندولیفت شامل موارد زیر می باشد :

  • کاهش و رفع چربی در ناحیه غبغب و خط فکی
  • کاهش و رفع پف زیر چشم
  • کاهش و رفع افتادگی پلک فوقانی و انتهای ابرو
  • کاهش و رفع چین و چروک عمیق در ناحیه ی پیشانی
  • و به طور کلی ریمادلینگ صورت  در نواحی گونه ها  

پزشک متخصص پوست با دیدن بافت پوستی فرد مراجعه کننده و با ارزیابی سایر پارامتر ها تعیین می نماید که این متد در درجه اول برای فرد قابل انجام می باشد یا خیر و همچنین نواحی مداخله با این متد  را تعیین می نماید . این متد درمانی قابل انجام با سایر روش ها به صورت ترکیبی می باشد مانند تزریق چربی – انواعی از لیزرها و  هایفوتراپی

این متد درمانی برای افرادی که کاندید ساکشن غبغب و  بلفاروپلاستی پلک فوقانی و پایین  به علت افتادگی زیاد پلک فوقانی  و پف زیاد در پلک پایین می باشند  مناسب نمی باشد . با صلاحدید پزشک متخصص پوست ممکن است این متد با توجه به بافت پوستی ناحیه مداخله با فاصله زمانی ۶ ماه تا یکسال پس از انجام قابل تکرار باشد . نواحی مورد استفاده در این متد درمانی با توجه به نوع بافت پوست در ان ناحیه تعیین می گردد  اگر پوست در آن ناحیه نازک و بدون بافت چربی باشد اصولا مناسب برای انجام اندولیفت نمی باشد زیرا هدف دایود لیزر که به عمق پوست القا می گردد سلول های چربی میباشد که در اثر حذف سلولهای چربی که سبب افتادگی پوست درآن ناحیه شده است لیفت صورت می گیرد و همچنین دایود لیزر سبب تحریک کلاژن سازی در همان ناحیه نیز می گردد .

01:07
truncate dir-rtl

کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر نیلفروش زاده در جردن