کـلـیـنـیـک تخصـصـی
پوسـت، پیوند مو و لیزر

جستجو
Close this search box.

 بهترین پزشک لیفت صورت بدون جراحی

برای اینکه بفهمیم در سطح دنیا چه پزشکی در چه پروسیجری بهترین و اولین می باشد باید بدانیم یافته های علمی در این زمینه چیست ، جستجو در رنکینگ های بین المللی چه نتیجه ای دارد ، تعداد مقالات و رفرانس دهی برای پزشک مورد نظر چگونه می باشد همچنین آیا آن پزشک متخصص، اولین مقالات را در زمینه درمانی مورد نظر دارد یا خیر .
 بهترین پزشک لیفت صورت بدون جراحی

جهت جستجو بهترین پزشک متخصص و فوق تخصص در تمام حوزه های پزشکی در انجام متد های درمانی  باید به نکاتی خاصی توجه  کرد اولین قدم سرچ کردن نام پزشک متخصص چه به فارسی و چه به انگلیسی می باشد (در سایت  (Research Gate  , PubMed- Google Scholarنتیجه سرچ کردن به شما  اعتبار  پزشک  را در حوزه تخصصی اش نشان می دهد این که پزشک متخصص چه سمت دانشگاهی و یا اکادمیک دارد – در چه فیلدی در تخصص خود تبحر بالاتری دارد ,ممکن است تبحر پزشک در چند فیلد در حوزه تخصصی اش بالا و اولین نفر باشد که نشان دهنده نبوغ پزشک متخصص می باشد  و در حوزه کاری خود نو آور و مبدع  برخی متد ها می باشد   که این مطلب یک نکته مهم و حایز  اهمیت  می باشد. نکته دیگر   تعداد  مقالات مربوط  به پزشک متخصص در آن حیطه  می باشد که در چه ژونالی چاپ شده است  و چه تعداد پزشکان و محققان مطرح در ایران و دنیا به آن مقالات رفرانس داده اند . (البته این مورد آخر کمی تخصصی  در حوزه تحقیقاتی می باشد که باید  فرد جستجوگر به سرچ کردن  وارد باشد ) . نتایج جستجو جهت بهترین  پزشک متخصص اندولیفت در سطح دنیا و مبدع متدهای درمانی بر پایه ی اندولیفت و دارای اولین مقالات اندولیفت  در سطح دنیا در پایگاه های علمی بین المللی معتبر  نام استاد نیلفروشزاده را نشان می دهد .

لیفت صورت بدون  جراحی به روش‌ها یا درمان‌های زیبایی گفته می‌شود که هدف آن جوان‌سازی و سفت کردن پوست بدون نیاز به بیهوشی و عمل  جراحی است. این روش های غیر تهاجمی یا کم تهاجمی گزینه های  درمانی مختلفی  در جهت  کمک به بهبود ظاهر صورت و کاهش علائم پیری می باشند.

خدمات بهترین پزشک لیفت صورت بدون جراحی

در اینجا برخی از گزینه های رایج لیفت صورت بدون عمل جراحی آورده شده است  :

اندولیفت :

اندولیفت که بر پایه ی لیزر دایود با طول موج ۱۴۷۰ نانومتر می باشد امروزه یکی از روش های  موثر  در درمان و بهبودی افتادگی صورت  در تمام دنیا و  ایران  مورد استقبال قرار گرفته است  . در این روش درمانی فیبر بسیار نازکی در عمق مناسب  زیر پوست وارد می گردد و جریانی از لیزر دایود در عمق پوست القا شده و سبب می گردد سلول های چربی در آن ناحیه که سبب افتادگی بافت پوست شده اند هدف قرار گرفته و از بین بروند و همچنین سبب کلاژن سازی در ناحیه ی مورد نظر می گردد . این روش درمانی مناسب افرادی می باشد که بافت چربی در بافت پوست سبب  افتادگی   در آن نواحی شده است . همچنین افرادی که قبلا تزریق چربی انجام داده اند و از حجم ایجاد شده در صورت عدم رضایت دارند و می خواهند حجم صورت را کاهش دهند و  در واقع این متد درمانی سبب لیفت پوست و تحریک کلاژن سازی با هدف حذف سلول های چربی در آن ناحیه می باشد .  در برخی موارد برای دست یابی به نتایج دلخواه برای افراد این متد درمانی به همراه سایر متدهای درمانی دیگر از جمله لیفت با نخ و  تزریق چربی با توجه به میزان افتادگی بافت پوستی  ، نوع پوست و صلاحدید پزشک متخصص پوست انجام میگردد . این متد های ترکیبی می توانند به طور همزمان یا با فاصله زمانی مناسب از یکدیگر جهت دستیابی به نتایج مطلوب انجام گردد.

استاد نیلفروشزاده به عنوان مبدع و اولین پزشک متخصص پوست  در روش اندولیفت  در دنیا توانسته  اند از این روش  در  درمان اسکار ناشی از آکنه  ، کاهش و حذف چربی های غبغب ، کاهش و حذف چین و چروک های عمیق پیشانی ، کاهش و حذف پف زیر چشم ، لیفت پلک فوقانی و انتهای ابرو و کاهش چربی و سلولیت در بازو و پایین شکم استفاده نمودند و به عنوان مبدع استفاده از اندولیفت در درمانهای ذکر شده در بالا  توانسته اند   نتایج اثر بخش این متدهای درمانی را در ژورنال های معتبر بین المللی انگلیسی و آمریکایی به چاپ برسانند   که این مقالات در سایت های معتبر علمی نمایه شده است و بسیاری از متخصصین پوست – پزشکان و محققین در سراسر دنیا به این مقالات رفرانس داده اند .

کلینیک فوق تخصصی جردن  با داشتن بیشترین  تعداد مراجعه کننده ، تجربه کافی و ارایه مقالات علمی در این زمینه اولین سانتر  تخصصی اندولیفت  در ایران  می باشد و در سایت شرکت eufoton  سازنده دستگاه اندولیفت از پروفسور نیلفروشزاده به عنوان مبدع استفاده از اندولیفت درنواحی ذکر شده در بالا تقدیر و قدردانی گردیده است .

مزایای اندولیفت

تزریق چربی :

استفاده از سلول های تزریق چربی  اتولوگ که در واقع همان پیوند چربی نیز نامیده می شود  از نواحی خاصی از بدن خود فرد برداشته می شود و پس از پردازش و اعمال پروسه های خاص به نواحی مورد نظر در صورت همان فرد تزریق می شود  و سبب لیفت  در پوست  صورت  افرادی می گردد که در اثر کاهش استحکام و حجم پوست دچار افتادگی شده اند . در برخی موارد برای دست یابی به نتایج دلخواه برای افراد این متد درمانی به همراه سایر متدهای درمانی دیگر از جمله لیفت با نخ و  اندولیفت  با توجه به میزان افتادگی بافت پوستی  ، نوع پوست و صلاحدید پزشک متخصص پوست انجام میگردد . این متد های ترکیبی می توانند به طور همزمان یا با فاصله زمانی مناسب از یکدیگر جهت دستیابی به نتایج مطلوب انجام گردد.

تزریق چربی نانو فت جوانسازی

فیلر های پوستی:

 پرکننده های تزریقی، مانند اسید هیالورونیک یا فیلر های مبتنی بر کلاژن، می توانند به بازگرداندن حجم به مناطقی از صورت که خاصیت ارتجاعی و استحکام خود را از دست داده اند، کمک کنند. آنها می توانند چین و چروک ها، خطوط ریز و چین و چروک ها را صاف کنند و ظاهری جوان تر را ارائه دهند. در برخی موارد برای دست یابی به نتایج دلخواه برای افراد این متد درمانی به همراه سایر متدهای درمانی دیگر از جمله لیفت با نخ و  تزریق چربی با توجه به میزان افتادگی بافت پوستی  ، نوع پوست و صلاحدید پزشک متخصص پوست انجام میگردد . این متد های ترکیبی می توانند به طور همزمان یا با فاصله زمانی مناسب از یکدیگر جهت دستیابی به نتایج مطلوب انجام گردد.

تزریق فیلر زیر چشم

بوتاکس:

تزریق سم بوتولینوم که معمولاً به عنوان بوتاکس شناخته می شود، می تواند به طور موقت ظاهر چین و چروک و خطوط ریز را با شل کردن عضلات زیرین کاهش دهد. این درمان اغلب برای خطوط پنجه کلاغی، خطوط پیشانی و خطوط اخم بین ابروها استفاده می شود.

رفع چین و چروک صورت، تزریق بوتاکس در کلینیک دکتر نیلفروش‌زاده

لیفت با نخ:

این روش شامل قرار دادن نخ‌های سنتتیک قابل حل در زیر پوست برای لیفت کردن و سفت کردن نواحی افتاده صورت و گردن  است.  این متد درمانی نتایج فوری را ارائه می دهد و تولید کلاژن را تحریک می کند و باعث بهبود طولانی مدت در ناحیه ی مداخله  می شود.  نخ ها ضخامت و اندازه های مختلفی دارند که با توجه به کاربرد  در  نواحی مداخله توسط پزشک متخصص پوست انتخاب می گردد . در برخی موارد برای دست یابی به نتایج دلخواه برای افراد این متد درمانی به همراه سایر متدهای درمانی دیگر از جمله اندولیفت و تزریق چربی با توجه به میزان افتادگی بافت پوستی  ، نوع پوست و صلاحدید پزشک متخصص پوست انجام میگردد . این متد های ترکیبی می توانند به طور همزمان یا با فاصله زمانی مناسب از یکدیگر جهت دستیابی به نتایج مطلوب انجام گردد.

لیفت نخ جوانسازی صورت رفع افتادگی صورت و غبغب

هایفو تراپی و اولتراپی:

اولتراپی با استفاده از انرژی متمرکز فراصوتی، تولید کلاژن را تحریک کرده و پوست را سفت می کند. لایه های عمیق پوست را بدون آسیب رساندن به سطح  پوست هدف قرار می دهد و در نتیجه یک اثر لیفتینگ و تقویت کننده بافت پوست را ایجاد می کند.

لیفت صورت هایفو

 لیزر درمانی:

درمان‌های جوان‌سازی با لیزر می‌توانند بافت و رنگ پوست را بهبود بخشند، چین و چروک، خطوط ریز و لکه‌های  حاصل از افزایش سن  را کاهش دهند. لیزر فرکشنال معمولا برای تحریک تولید کلاژن و سفت کردن پوست استفاده می شود.  و لیزر های کیوسوئیچ جهت کمرنگ کردن و برطرف کردن لک ها کاربرد دارند .

تاثیر لیزر بر پوست

درمان با فرکانس رادیویی (رادیوفرکوئنسی )

انرژی فرکانس رادیویی برای گرم کردن لایه های عمیق تر پوست، تحریک تولید کلاژن و سفت شدن بافت ها استفاده می شود. می تواند شلی پوست  را بهبود بخشد و چین و چروک و افتادگی پوست را کاهش دهد. مهم است که با یک متخصص پوست مشورت کنید تا مشخص شود کدام گزینه برای لیفت صورت به روش غیر  جراحی برای نیازها و اهداف خاص شما مناسب است. آنها قادر خواهند بود وضعیت پوست شما را ارزیابی کنند و مناسب ترین برنامه درمانی را توصیه کنند.

 پزشک متخصص پوست با توجه به میزان افتادگی پوست – سن فرد و ارزیابی کلیه پارامتر های موثر در روند درمان و بهبودی در بافت پوست یک یا چند روش از متد های درمانی ذکر شده در بالا را می تواند به صورت همزمان و یا با فاصله زمانی معین یک بار و یا در صورت نیاز به تکرار به مراجعه کنندگان  عزیز توصیه نمایند .

کلینیک فوق تخصصی جردن با هدایت پروفسور نیلفروزاده به همراه تیمی از پزشکان متخصص پوست و متخصصین حوزه سلولی ارایه دهنده روش های نوین درمانی در حوزه پوست و مو بر اساس علم به روز در دنیا می باشند که نتایج بسیاری از این متد های درمانی اثر بخش در ژونال های  معتبر بین المللی نمایه شده است .

01:07
truncate dir-rtl

کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر نیلفروش زاده در جردن