کـلـیـنـیـک تخصـصـی
پوسـت، پیوند مو و لیزر

جستجو
Close this search box.

بهترین پزشک تزریق بوتاکس و فیلر کیست؟

چگونه می توان بهترین دکتر و کلینیک را برای تزریق بوتاکس و فیلر انتخاب کرد ؟ تزریق بوتاکس و فیلر شاید ساده به نظر برسد اما تزریق در ناحیه ی تعریف نشده و غیر حرفه ای می تواند آسیب های خفیف تا شدید  در فرد ایجاد نماید  و در خیلی  موارد سبب نکروز در بافت پوستی و آسیب به اعصاب در آن ناحیه گردد.
بهترین دکتر بوتاکس

امروزه استفاده از بوتاکس و فیلر جهت زیبایی – جوانسازی و رفع چین و چروک  بسیار متداول شده است و سن استفاده از این محصولات نیز بسیار پایین آمده است به طوری که خیلی از جوانان بدون داشتن چین و چروک از فیلر جهت حجم دهی  و فرم دهی به اجزای صورتشان استفاده می نمایند و همچنین از بوتاکس جهت کشیدگی و لیفت  موقت  پوست در پیشانی و ابروها نیز بسیار استفاده می نمایند.

بدلیل آن که اغلب افراد تصور می نمایند که تزریق بوتاکس و فیلر اقدامی ساده و بدون عارضه می باشد صورت خود را دست بسیاری از افرادی که  دانش علمی – تجربه و تبحر ندارند میسپارند  این گروه غیر حرفه ای شامل تمام افرادی به غیر از متخصصین پوست – پزشکان و جراحان پلاستیک می باشد به غیر از این سه گروه تمام افرادی که تزریق بوتاکس و فیلر انجام میدهند فقط تجربی می باشند و صلاحیت تزریق ندارند و اگر عارضه ای برای بیمار رخ دهد دانش کافی برای رفع آن را  ندارند .   

شاید در چندین مورد تزریق توسط افراد بدون دانش کافی و افراد تجربی  عارضه ای رخ ندهد اما بدلیل نداشتن شناخت  و دانش از اعصاب صورت و  عروق خونی  که در افراد مختلف در عمق پوستی متفاوت می باشد  و یا تزریق در نواحی تعریف نشده می توانند آسیب های جدی به افراد وارد نمایند که در بسیاری موارد درمان عارضه جانبی ماه ها و یا سالها به طول می انجامد و در برخی موارد درمان نمی شود و اسکار و آسیب ناشی از آن همیشه در صورت فرد باقی می ماند.

بهترین پزشک تزریق فیلر و بوتاکس را چگونه انتخاب نماییم ؟

جهت انتخاب بهترین پزشک متخصص پوست جهت انجام کارهای زیبایی و به طور کلی درمانی باید ابتدا بدانیم به چه  پزشکی و با چه تخصصی نیاز داریم  امروزه با استفاده از موتورهای جستجو گوگل می توان به نتایج نسبتا خوبی دست یافت . برای انجام هر اقدام درمانی  کافیست اسم آن پروسیجر را در گوگل به فارسی سرچ کرده نتایج زیادی  مشاهده می شوند اما بهتر است به آن لینک ها وارد شد و مطالب آن لینک ها را خواند و کلینیک درستی را برای انجام آن روش درمانی انتخاب کرد . همچنین باید دانست جایی که برای انجام درمان مراجعه می نمایید بوتاکس و فیلر های مورد تایید وزارت بهداشت  را استفاده می نمایند  .  در این خصوص هزینه ها بسیار متنوع و متفاوت می باشد زیرا مواد مصرفی در این حوزه بسیار مختلف  و متنوع می باشند . بهتر است به کلینیک هایی مراجعه نمایید که پزشکان مقیم در آن مرکز که تزریق بوتاکس و فیلر انجام میدهند پزشک متخصص پوست باشند تا با در نظر گرفتن نوع پوست -سن –  عمق چین و چروک – ارزیابی سایر پارامتر ها از جمله سابقه بیماری در شخص – نوع داروی مصرفی در صورت استفاده  بهترین راهکار درمانی و میزان نیاز به بوتاکس و فیلر را به شما توصیه نمایند. در برخی موارد پزشک متخصص پوست با ارزیابی پوست فرد مراجعه کننده نیازی به تزریق بوتاکس و فیلر نمیبیند اما راهکار دیگری را برای بهتر شدن کیفیت  پوست فرد توصیه می نماید .

پزشک متخصص پوست با در نظر گرفتن  سلسله اعصاب صورت و اناتومی  بهترین پیشنهاد درمانی را به فرد مراجعه کننده  توصیه می نماید تا بیمار بعد از تزریق دچار پتوز ناشی از تزریق بوتاکس و یا نکروز ناشی از تزریق فیلر نگردد .

همچنین اگر عارضه جانبی ناشی از تزریق بوتاکس و فیلر ایجاد گردد   پزشک متخصص پوست با توجه به تخصصی که دارد بسیار موثر تر جهت رفع عارضه جانبی اقدام می نماید . پس نتیجه می گیریم  جهت انتخاب بهترین پزشک  برای تزریق بوتاکس و فیلر حتما پزشک مورد نظر پزشک متخصص پوست باشد و همچنین مواد مصرفی مورد تایید باشد تا  نتیجه مطلوب از درمان را بیمار دریافت نماید و ریسک ایجاد عارضه جانبی پس از تزریق را به حداقل رساند .

در کلینیک فوق  تخصصی جردن   تمامی پزشکان متخصص پوست و مو می باشند و بالاترین تجربه را در تزریق بوتاکس و فیلر دارا می باشند و همچنین مواد مورد استفاده در این کلینیک مورد تایید می باشد .

01:07
truncate dir-rtl

کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر نیلفروش زاده در جردن