کـلـیـنـیـک تخصـصـی
پوسـت، پیوند مو و لیزر

جستجو
Close this search box.

تاثیر هایفو اولتراپی بر روی جوانسازی و لیفت صورت

دستگاه اولتراپي ساخت كشور آمريكا موثرترين روش براي رفع افتادگي پوست و جوانسازي است که به دلیل نتایج شگفت آور و دوره نقاهت کوتاه مدت بسيار مورد استقبال قرار گرفته است. اولتراپي يكي از دستگاه هاي پيشرفته اي است كه تنها در كلينيك هاي مجهز موجود ميباشد. كلينيك دكتر نيلفروش زاده تنها و اولین کلینیک مجهز به دودستگاه اولتراپی و اندولیفت بصورت همزمان درسطح کشور هست که در بیماران جهت رفع غبغب و لیفت صورت استفاده می شود.
تاثیر هایفو اولتراپی بر روی جوانسازی و لیفت صورت

استفاده همزمان این دو جایگزین اعمال جراحی و تهاجمی صورت ونتایج شگفت انگیزی دارد که متخصصان کلینیک جردن قادر به انجام ‌آن به بهترین شکل ممکن هستند.

كلينيك دکتر نیلفروش زاده به عنوان کلینیک پیشرو در حوزه پوست و مو مجهزترين كلينيك در سطح خاورميانه است كه با گرد آوردی پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاهها در حیطه زیبایی، این امکان را برای بیماران فراهم آورده که در بالاترین استاندارد جهانی از تکنولوژی ودانش روز دنیا بهره مند گردند.

 

 
 
مشاوران ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند.

👈👈👈 کاهش کلاژن می تواند سبب پیری پوست و افزایش چین و چروک شود در چنین شرایطی می بایست از طریق روش های پیشرفته تر جوانسازی، تولید کلاژن را تحریک و زیبایی را به پوست صورت بازگرداند. برای آشنایی با روش های مورد تایید دکتر نیلفروش زاده روی لینک زیر کلیک کنید.👉👉👉

⭕⭕ روش های لیفت صورت بدون جراحی ⭕⭕