کـلـیـنـیـک تخصـصـی
پوسـت، پیوند مو و لیزر

جستجو
Close this search box.

نفر اول اندولیفت ایران – پروفسور نیلفروش زاده

نوآوری های اندولیفت در لیفت و جوانسازی غیر تهاجمی توسط پروفسور نیلفروش زاده

جوانسازی غیر تهاجمی از مهمترین دغدغه های متخصصین و بیماران بوده  و هر ساله با پیشرفت متدها و دستگاه های جدید قدمی در ارتقا این تکنولوژی برداشته میشود که بعضی از این متد ها دارای نتایج موفقی  بوده و به عنوان روش های پرطرفدار در جامعه درماتولوژی جای خود را باز میکند.

یکی از بهترین روش ها که از تکنولوژی لیزر بهره می برد، اندولیفت است؛ روشی موثر، با حداقل تهاجم و خطر. با نتایج مشابه لیفت جراحی.

در بررسی و مقایسه روش های جوانسازی غیر جراحی 8 مقاله علمی  در زمینه استفاده از اندولیفت تا پایان سال 2023 منتشر شده است که از این تعداد 6 مقاله توسط تیم تحقیقاتی پروفسور نیلفروش زاده و همکارانشان جهت آموزش و به روز رسانی متد در دسترس متخصصین در سراسر جهان قرار گرفته است.

در سال های اخیر یک تیم تخصصی و پژوهشی به سر پرستی پروفسور نیلفروش زاده در مطالعات و تجربیات خود به نوآوری های درمانی کار با اندولیفت در اندیکاسیون هایی متفاوت با اندیکاسیون های معرفی شده توسط کمپانی سازنده دستگاه دست یافت و نتایج این مطالعات  به صورت مقاله در مجلات علمی ISI & Pubmed منتشر شده است، از جمله این متد  هفت مقاله با عناوین زیر و مورد استناد سایر متخصصین در دنیا در زمینه درمان های جوانسازی غیر جراحی می باشد.

تلاش های این تیم تحقیقاتی سبب شده که در گایدلاین طراحی شده شرکت سازنده دستگاه اندولیفت، ستینگ دستگاه با استناد به این مقالات و به سبب افزایش اثرگذاری، آپدیت شده و موردبازنگری قرار بگیرد.

توانمندی و مهارت های دکتر نیلفروش زاده به عنوان مبدع روش های فوق موجب شده تا بیشترین تعداد مقاله و را با تعداد بیش از سه هزار بیمار راضی در درمان با اندولیفت را در سوابق خود داشته باشند و به عنوان یکی از مدرسین برجسته در دنیا و 4 کشور حوزه خلیج فارس تبدیل گردند.

پروفسور نیلفروش زاده به عنوان یکی از اساتید حوزه کار با دستگاه اندولیفت علاوه بر به روز رسانی ستینگ تعریف شده دستگاه برای انجام لیفت جهت دستیابی به نتایج بهتر ، توانستند برای اولین بار روشی را ابداع نمایند که جز اندیکاسیون های درمانی دستگاه نبوده و همچنین نتایج بالینی بسیار موفقی بود که سبب شد شرکت سازنده دستگاه به واسطه این ابداعات از پروفسور نیلفروش زاده  تقدیر به عمل آورد.

 در 3 متد ابداعی توسط پروفسور نیلفروش زاده مشخص شد دستگاه اندولیفت علاوه بر لیفت صورت در نواحی مختلف میتواند در درمان اسکار های اکنه، رفع پف زیر چشم بدون جراحی و رفع افتادگی پلک فوقانی (بلفارو) بدون جراحی نتایج بسیار مطلوبی را نشان دهد و انقلابی را در عرصه جوانسازی و لیفت غیر تهاجمی در دنیای کاسمتیک باز کرده که به طور خلاصه به تازه ترین این مطالعات میپردازیم.

02:16
truncate dir-rtl

اندوليفت جديدترين متد رفع غبغب و ليفت صورت

  1. Efficacy evaluation of Endolift-based Subcision on acne scar treatment.Journal of Cosmetic Dermatology,2021 (متد ابداعی و تقدیر شده توسط کمپانی سازنده دستگاه)
  2. Endolift laser an effective method for the lower eye bag treatment: a case series study..Journal of Cosmetic Dermatology,2022 (متد ابداعی)
  3. Effect of Endolift laser on upper eyelid and eyebrow ptosis treatment..Journal of Cosmetic Dermatology,2022(متد ابداعی)
  4. Endolift laser for jowl fat reduction: clinical evaluation and biometric measurement.Lasers in Medical Science.2022
  5. Endolift laser an effective treatment modality for forehead wrinkles and frown line..Journal of Cosmetic Dermatology,2022
  6. Efficacy of Endolift laser for arm and under abdomen fat reduction
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *