کـلـیـنـیـک تخصـصـی
پوسـت، پیوند مو و لیزر

جستجو
Close this search box.
نانوفت در درماتولوژی

سمپوزیوم آنلاین یک روزه – نانوفت در درماتولوژی

 

نانوفت در درماتولوژی عنوان وبیناری است که توسط مرکز تحقیقات پوست و سلولهای بنیادی دانشگاه علوم پزشکی تهران در کلینیک دکتر نیلفروش زاده برگزار می‌گردد. این وبینار، اولین وبینار در راستای وبینارهای آموزشی تازه‌های درمان و یافته‌های سلول‌های بنیادی در حوزه ترمیم پوست و سوختگی می‌باشد.

این وبینار دارای بخش عملی فرآوری و روش های مختلف تزریق نانوفت در بیمار خواهد بود و محورهای مورد بحث در بخش تئوری شامل موارد زیر است:

  • مروری بر کاربردهای بالینی سلول های بنیادی در درماتولوژی
  • کاربردهای نانوفت در جوانسازی پوست
  • ریزش مو
  • اسکار صورت و سوختگی
  • باید و نباید های تزریق به صورت و زیر چشم
  • نانوفت در بیماری های اتوایمیون پوستی

وبینار نانوفت در درماتولوژی در دو بخش تئوری و عملی برای متخصصین پوست، مو و زیبایی کشور برگزار می گردد و اولین وبیناری است که دارای امتیاز بازآموزی می باشد.

در این وبینار آقای دکتر محمد علی نیلفروش زاده به عنوان ریاست پنل سخنرانی خود را آغاز خواهند کرد و پس از ایشان سرکار خانم دکتر شادی مظلومی و دکتر امیر رضا حنیف‌نیا به ترتیب در تهران و سرکار خانم دکتر مریم ملکی به صورت آنلاین به جمع پنلیست ها خواهند پیوست.

پس از برگزاری بخش تئوری وبینار نانوفت در درماتولوژی، برای یک نفرتوسط دکتر نیلفروش زاده به صورت عملی تزریق نانوفت انجام خواهد شد. بر اساس اطلاعاتی که مرکز تحقیقات پوست و سلول‌های اعلام کردند تا به حال حدود ۱۵۰ متخصص پوست، مو و لیزر برای حضور در این وبینار ثبت نام نموده‌اند.

این سمپوزیوم آنلاین یک روزه در روز پنجشنبه مورخ بیست و هشتم اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ از ساعت نه صبح شروع خواهد شد. جهت ثبت نام با شماره موبایل ۰۹۲۱۰۸۱۹۱۷۸ تماس حاصل نمایید.

این وبینار بر روی سامانه Skyroom برگزار خواهد شد و پس از آن برای پاسخ به سوالات جهت کسب امتیاز بازآموزی به وب سایت cmequiz.com/app مراجعه بفرمایید.

 

نانوفت در درماتولوژی
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *